Барилгын инженер

/бакалавр(өдөр, эчнээ) магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Барилгын инженер
 

Сантехникийн инженер

/бакалавр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Сантехникийн инженер
 

Ашигт малтмалын баяжуулалтын технологи

/бакалавр(өдөр, эчнээ) магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Ашигт малтмалын баяжуулалтын технологи
 

Уул уурхайн ашиглалтын технологи

/бакалавр(өдөр, эчнээ) магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Уул уурхайн ашиглалтын технологи
 

Хүнсний инженерчлэл

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Хүнсний инженерчлэл
 

Шим тэжээл судлал

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Шим тэжээл судлал
 

Механик инженер

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Механик инженер
 

Металлурги

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Металлурги
 

Машин үйлдвэрлэлийн технологи

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Машин үйлдвэрлэлийн технологи
 

Менежмент

/бакалавр, магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Менежмент
 

Авто инженер

/бакалавр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Авто инженер
 

Програм хангамж

/бакалавр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Програм хангамж
 

Дулааны инженер

/бакалавр(өдөр, эчнээ) магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Дулааны инженер
 

Цахилгааны инженер

/бакалавр(өдөр, эчнээ) магистр/

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ

Цахилгааны инженер

Мэдээлэл

ШУТИС-ийн багш ажилчдын 4 төрөлт тэмцээнд ДaТС-ийн сургуулийн баг тамирчид цомын эзэд боллоо

АЛТАН медаль – С.Галбадрах – Л.Тамир – С.Батболд – М.Уранцэцэг – П.Оюунцэцэг Гар бөмбөгийн төрөлд эмэгтэй баг тамирчид 2-р байр, МӨНГӨН медаль – Л.Оюунчимэг – Д.Тунгалаг – Т.Оюунцэцэг – Д.Сарантуяа – Б.Чимэдцэрэн – Г.Гэрэлмаа – Х.Хишигжаргал Гар бөмбөгийн төрөлд эрэгтэй баг тамирчид 3-р байр, ХҮРЭЛ медаль – С.Саруулболд – Х.Мөнхбаяр – Б.Мөнхцас – Ж.Бат-Эрдэнэ – […]

ДаТС-аас зохион байгуулсан Ерөнхий боловсролын сургуулиудын төгсөгч ангийн сурагчдын дунд "Сагсан бөмбөгийн" тэмцээн боллоо

Үүнээс: Эрэгтэй баг 1-р байр Од цогцолбор 2-р байр 1-р сургууль 3-р байр 18-р сургууль Эмэгтэй баг 1-р байр 18-р сургууль 2-р байр Од цогцолбор 3-р байр 1-р сургууль Нийлбэр дүнгээр “ Од” -Цогцолборын баг тамирчид шалгарав. Тэмцээний шилдэг тоглогчоор шалгарсан сурагчдад тус сургуульд суралцах эрхийн бичгээр шагнаж урамшуулав. Эрэгтэй 1. Т.Цогбадрах 1-р сургууль 2. […]

Цахилгаан техникийн олимпиадын 1-р шат явагдаж дүнгээ гаргалаа

№ Нэрс Анги 1 О.Баярчимэг УЦХ-2 2 Ш.Сонинбилэг ЦС-2 3 З.Ганжаргал ЦС-2 4 Д.Мөнх-Эрдэнэ УЦХ-2 5 Д.Энхзаяа БМҮТ-2 6 С.Лхагвадорж ЦС-2 7 П.Тогтохзаяа ЦС-2 8 Ц.Анхбаяр ҮМ-2 9 Н.Өлзийбаяр УЦХ-2 10 Э.Цолмонтуяа ҮМ-2 11 Д.Мөнхдэлгэр УЦХ-2 12 А.Батбаатар ЦС-2 13 Д.Гандэлгэр ЦС-2 14 Г.Адъяа-Од БМҮТ-2 15 М.Хоссайхан ҮМ-2   Олимпиадад оролцсон нийт оюутнууддаа талархал илэрхийлж […]
1 128 129 130

Тоо баримт

1300 Оюутан суралцагч

Манай сургуульд нийт суралцаж буй оюутан.

3 Хичээлийн байр

Суралцагчдын ая тухтай суралцах бүхий л нөхцлийг хангасан хичээлийн байр

83 Багш ажилтан

Профессор – 2
Дэд профессор – 2
Ахлах багш – 27
Багш – 41
Сургалтын мастер – 11

25 мэргэжилийн сургалт

Бид 25 төрлийн мэргэжлийн сургалт явуулж байна.